Zpět do obchodu

Bono II

Kód produktu: 1309.05 | Profesionální brankařské kalhoty z příjemného a odolného materiálu, s hustou ale velmi jemnou strukturou, vyvinutého přímo pro tento účel. Anatomický střih spolu s vloženým klínem z pružného úpletu v krokové části zvyšují volnost pohybu a kolem kotníku je prodloužený úplet, který zabezpečuje nohavice proti vyhrnování. Boční a kolenní partie jsou chránìny tvarovaným polstrováním. Materiál: 100% Polyester.
Zjistit více informací o produktu...


Zvolte velikosti a počet kusů

kus

Odstranit velikost

Přidat další velikost
Napište velikosti a počet kusů (dle požadovaného počtu setů).
Např. 16x L, 5x XL, 2x XXL, Golman LDoprava zdarma
Od 4 000 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč

Popis produktu

Jadberg Bono II

Profesionální brankařské kalhoty z příjemného a odolného materiálu, s hustou ale velmi jemnou strukturou, vyvinutého přímo pro tento účel. Anatomický střih spolu s vloženým klínem z pružného úpletu v krokové části zvyšují volnost pohybu a kolem kotníku je prodloužený úplet, který zabezpečuje nohavice proti vyhrnování. Boční a kolenní partie jsou chránìny tvarovaným polstrováním. Materiál: 100% Polyester.

Použité technologie a materiályPoužité technologie a materiály


Bono II
Profesionální sportovci požadují aby oblečení a vybavení, které používají ke své činnosti odpovídalo svými kvalitami a vlastnostmi jejich náročným představám a pokud možno, aby jim pomáhalo zdokonalovat jejich dovednosti. Na základě těchto poznatků Jadberg vyvinul systém „ProLine“, který…
Více informací