JADBERG Design

Dámská bílá košile Demi

Code: 1512301

Popis produktu:

Luxusní dámská bílá košile se zapínáním na druky se zúženými, stylovými rukávy.
Cena za kus 2190 Kč s DPH

Poznámky:

Dámská bílá košile Demi

Popis produktu

Luxusní dámská bílá košile se zapínáním na druky se zúženými, stylovými rukávy.

Luxusní dámská bílá košile se zapínáním na druky se zúženými, stylovými rukávy. Kód produktu: 1512301
Číst více
Zadejte velikost a počet kusů
  2190s DPH
kus

Tato luxusní bílá košile dámská se zapínáním na druky je skvělou volbou pro každou moderní ženu, která hledá elegantní a zároveň pohodlný kousek do svého šatníku. Bílá košile patří k základnímu vybavení a tato je navíc vyrobena z kvalitní bavlny, která je příjemná na dotek a zaručuje vysoký komfort při nošení. Jedním z nejvýraznějších prvků této bílé košile jsou zajímavě řešené rukávy. Místo standardních rukávů, jsou rukávy této košile vyvedeny do jedinečného a velmi stylového designu. Tento design dodává košili výrazný a nezaměnitelný vzhled, který ji odlišuje od běžných košil na trhu.

  • Bílá dámská košile s dlouhým rukávem  
  • Originální, luxusní a elegantní kousek
  • Klasický, lehce vypasovaný střih vylepšující postavu
  • Atraktivní zapínání na druky
  • Pohodlný a vzdušný materiál
  • Stylové rukávy jsou pěkným a neokoukaným prvkem
  • Vyrobeno u nás v našem ateliéru na Moravě

Díky zapínání na druky se košile snadno obléká, což zaručuje vysokou pohodlnost. Bílá barva pak zaručuje univerzálnost, díky které se košile snadno kombinuje s různými dalšími kousky z Vašeho šatníku.

Celkově tedy můžeme tuto luxusní dámskou bílou košili se zapínáním na druky se zajímavě řešenými rukávy doporučit jako skvělou volbu pro každou ženu, která hledá stylový, pohodlný a elegantní kousek do svého šatníku.

Dámská bílá košile Demi
Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.
Dámská bílá košile Demi
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč