JADBERG Design

Dámské tričko Navi-Červeno-bílé

Code: 1502305

Popis produktu:

Dámské tričko s 3/4 rukávem.
Cena za kus 1090 Kč s DPH

Poznámky:

Dámské tričko Navi-Červeno-bílé

Popis produktu

Dámské tričko s 3/4 rukávem.

Dámské tričko s 3/4 rukávem. Kód produktu: 1502305
Číst více
Zadejte velikost a počet kusů
  1090s DPH
kus

Rádi bychom vám představili náš nejnovější přírůstek do naší kolekce - dámské tričko s 3/4 rukávem v proužkovaném designu.

Toto tričko je skvělou volbou pro každou ženu, která chce vypadat módně a zároveň se cítit pohodlně. Jeho 3/4 rukávy jsou ideální pro přechodné období, kdy je ještě trochu chladno, ale slunce už začíná svítit. Proužkovaný design je nadčasový a elegantní, což z tohoto trička dělá skvělý kousek do vaší šatní skříně.

Kromě toho je toto tričko vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou nejen pohodlné na nošení, ale také snadno udržovatelné. Jeho vysoká kvalita zaručuje, že si ho budete moci užívat po dlouhou dobu.

Toto tričko je skvělou volbou pro každodenní nošení, ale také se hodí na speciální příležitosti. Jeho proužkovaný design dává možnost snadného sladění s různými spodními díly, jako jsou džíny, sukně nebo kalhoty.

Jsme si jisti, že si zamilujete toto pohodlné a módní tričko s 3/4 rukávem v proužkovaném designu. Proto neváhejte a přidejte ho do své kolekce módních kousků již dnes. Vaše šatní skříň si to zaslouží!

 

Dámské tričko Navi-Červeno-bílé
Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.
Dámské tričko Navi-Červeno-bílé
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč