JADBERG Design

Dámské tričko Neli-Černé

Code: 1502211

Popis produktu:

Dámské tričko s dlouhým nabíraným rukávem.
Cena za kus 798 Kč s DPH

Poznámky:

Dámské tričko Neli-Černé

Popis produktu

Dámské tričko s dlouhým nabíraným rukávem.

Dámské tričko s dlouhým nabíraným rukávem. Kód produktu: 1502211
Číst více
Zadejte velikost a počet kusů
  798s DPH
kus

Dámské tričko s dlouhým nabíraným rukávem, které se snadno kombinuje ke kalhotám nebo sukním. Tričko jsme vyrobili z příjemné viskózy, která je lehká a vzdušná.

  • Nabíraný a pohodlný střih, dlouhý rukáv
  • Lehký a vzdušný materiál
  • Antibakteriální vlastnosti, chladivá a skvělé na léto
  • Autorský design, snadno zkombinovatelný s jinými kousky
  • Kvalitně vyrobené v naší dílně na Moravě

Naše výrobky si sami vyvíjeme tak, aby jsme se v nich dobře cítili a aby jsme s nimi byli maximálně spokojení a šťastní a stejný pocit bychom rádi předali i Vám. Před tím, než Vám je představíme, je dlouho zkoušíme, upravujeme střihy a ladíme do nejmenších detailů, aby byly pohodlné, slušivé a dobře použitelné. Materiály si osobně pečlivě vybíráme a vždy jen ty nejlepší od českých, nebo evropských výrobců. Výroba probíhá v naší rodinné dílně v Napajedlích pod každodenním dohledem. Dalo by se říct, že každý výrobek známe osobně, žijeme s ním a máme jej rádi.

Pokud je u velikosti uvedeno "Došíváme" tak je právě ve výrobě a dodací lhůta je cca 10-14 pracovních dní. Modelka na obrázku měří 170cm a má velikost S-M.
Materiál: 92% Viskóza, 8% Elastan.

 

Dámské tričko Neli-Černé
CoolFit-funkční materiál zajišťující odpařování přebytečné tělesné vlhkosti a aktivní transport včetně cirkulace vzduchu, díky čemu tělo sportovce udržuje neustále v suchu a ideální teplotě. Funkční vlastnosti jsou podpořené speciálními vlákny se změkčující úpravou.
Dámské tričko Neli-Černé
Funkční materiál, který lehce ochlazuje a je vhodný do středních zátěžových podmínek, popřípadě jako základní vrstva do teplého počasí, nebo sportovní haly (halové sporty, fitness). Tento materiál je příjemný na tělo a je atraktivní svými parametry v lehkém ochlazování a odvádění potu od…
Dámské tričko Neli-Černé
SubCol+ od Jadbergu je nová technologie tisku barev, která zajišťuje mnohem zářivější, jasnější a trvanlivější odstíny v neomezené paletě s možností přímého tisku neonových (fluo) barev. Výrobky ošetřené tímto systémem vypadají stále jako nové i po několikaletém užívání. Více informací
Dámské tričko Neli-Černé
DryFeel - výrobky s tímto systémem se vyznačují rychle schnoucí úpravou s okamžitým přenosem tělesné vlhkosti na povrch a jejím následným odpařením. Tento systém je používaný na funkční výrobky na které je kladená vysoká náročnost pro maximální komfort.
Dámské tričko Neli-Černé
Ploché švy z jádrových nití Coats zajišťují perfektní komfort, jsou příjemné s bavlněným efektem, nikde neškrábou a podtrhují komfortní užívání výrobku. Díky použité patentované technologii jsou velmi pevné, ale zároveň pružné. Jsou ideální pro vysoce namáhané a elastické švy.
Dámské tričko Neli-Černé
Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.

Naposledy prohlížené

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč