JADBERG Design

Dámské tričko Olivia-černé

Code: 1502307

Popis produktu:

Dámské tričko s dlouhým rukávem.
Cena za kus 1290 Kč s DPH

Poznámky:

Dámské tričko Olivia-černé

Popis produktu

Dámské tričko s dlouhým rukávem.

Dámské tričko s dlouhým rukávem. Kód produktu: 1502307
Číst více
Zadejte velikost a počet kusů
  1290s DPH
kus

A nyní bychom vám rádi představili náš nejnovější přírůstek - dámské oversize tričko-svetřík s dlouhým rukávem v stylovém designu.

Toto tričko je ideální volbou pro každou ženu, která se chce cítit pohodlně a zároveň módně. Jeho oversize střih je perfektní pro ty, kteří preferují volnější styl a hledají pohodlné oblečení pro každodenní nošení. Jeho dlouhé rukávy vám poskytnou pocit tepelného komfortu, zatímco kalsický černý design vybízí k nekonečné kombinaci s dalšími kousky.

Toto tričko se hodí pro mnoho příležitostí, jako je běžné nošení, procházky po pláži nebo jako součást outfitu na víkendový výlet. Tričko je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou nejen pohodlné na nošení, ale také snadno udržovatelné. Jeho vysoká kvalita zaručuje, že si ho budete moci užívat po dlouhou dobu.

Pokud hledáte trendy a pohodlné tričko, které se stane nedílnou součástí vaší šatní skříně, neváhejte a pořiďte si naše dámské oversize tričko s dlouhým rukávem v kalsckém černém designu. Vaše šatní skříň si to zaslouží!

Dámské tričko Olivia-černé
Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.
Dámské tričko Olivia-černé
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč