JADBERG Design

Dámské Tepláky Lily černá

Code: 1572101

Popis produktu:

Dámské tepláky s kapsami z měkké a počesaný bavlny s vysokým pasem a skrytou gumou.
Cena za kus 998 Kč s DPH

Poznámky:

Dámské Tepláky Lily černá

Popis produktu

Dámské tepláky s kapsami z měkké a počesaný bavlny s vysokým pasem a skrytou gumou.

Dámské tepláky s kapsami z měkké a počesaný bavlny s vysokým pasem a skrytou gumou. Kód produktu: 1572101
Číst více
Zadejte velikost a počet kusů
  998s DPH
kus

Dámské kalhoty (tepláky) z měkké, počesané bavlny s kapsami mají vysoký pas se skrytou gumou. Široké a rovné kalhoty jsou sportovně elegantním kouskem. Budeš je milovat. Doplněním o krátkou bundičku a tenisky vytvoříš pohodlný a dokonalý outfit do města. 

  • Pohodlný a stylový střih
  • Velké kapsy
  • Měkký, poddajný a kvalitní materiál 
  • Krásné a moderní barvy
  • Kvalitní česká práce

Vyrobeno v naší rodinné dílně na Moravě. Modelka na obrázku měří 170 cm a má velikost S-M. Pokud je u výrobku uvedeno došíváme, je dodací lhůta cca 7-14 dní.
Na tepláky používáme velice příjemný a kvalitní materiál vyrobený v České republice, splňující přísné normy. Materiál je silnější (gramáž: 300g/m2), z rubu počesaný, nesráží se, nežmolkuje. Složení: 90% Bavlna, 10% Polyester.

Dámské Tepláky Lily černá
Inovovaná varianta tradičního směsového materiálu využívá pro dosažení vynikajících užitných vlastností speciálně upravené bavlněné a polyesterové vlákno, dodatečně tepelně fixované a povrchově kadeřené. Výrobky s tímto značením jsou dokonale tvarově stálé, jemné a hřejivé.
Dámské Tepláky Lily černá
Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.
Dámské Tepláky Lily černá
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč