JADBERG Design

Bomber Sakura

Code: 1552002

Popis produktu:

Designový, dámský bomber z velmi příjemného, hřejivého, lehce počesaného a elastického materiálu. Vhodný pro každou příležitost.
Cena za kus 1690 Kč s DPH

Poznámky:

Bomber Sakura

Popis produktu

Designový, dámský bomber z velmi příjemného, hřejivého, lehce počesaného a elastického materiálu. Vhodný pro každou příležitost.

Designový, dámský bomber z velmi příjemného, hřejivého, lehce počesaného a elastického materiálu. Vhodný pro každou příležitost. Kód produktu: 1552002
Číst více
Zadejte velikost a počet kusů
  1690s DPH
kus

Nový dámský bomber v perfektním střihu z lehce počesaného a částečně elastického materiálu. Plně potištěný, autorský design, praktické kapsy na zip a výborné dílenské zpracování z naší dílny Vám dodá šmrnc a dobrou náladu. Vhodný jako vrchní bunda, nebo i pod kabát či zateplenou bundu. Designy ladí k dalším výrobkům z kolekce Sakura, takže si můžete sladit kompletní outfit v podobném stylu. Vyrobený v naší rodinné dílně na Moravě. Modelka na obrázku měří 170cm.

Materiál: 90% Polyester, 10% Elastan. Pokud je u výrobku uvedeno došíváme, je dodací lhůta cca 7-14 dní.

Bomber Sakura
Zateplený, funkční a elastický materiál s jemným počesáním z rubové strany s rychlou schopností odpařovat přebytečnou vlhkost a zahřívacími parametry. Vhodný jako první vrstva termoprádla. Výrobky z tohoto materiálu jsou vhodné do chladných podmínek jako je podzimní či zimní sportování,…
Bomber Sakura
Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.
Bomber Sakura
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč