JADBERG Design

Mikina Candy černá

Code: 1552310

Popis produktu:

Slušivá, dámská, pohodlná, krátká mikina z měkkého a hřejivého bavlněného úpletu.
Cena za kus 1396 Kč s DPH

Poznámky:

Mikina Candy černá

Popis produktu

Slušivá, dámská, pohodlná, krátká mikina z měkkého a hřejivého bavlněného úpletu.

Slušivá, dámská, pohodlná, krátká mikina z měkkého a hřejivého bavlněného úpletu. Kód produktu: 1552310
Číst více
Zadejte velikost a počet kusů
  1396s DPH
kus

Pohodlná a stylová, krátká mikina Candy z měkkého, bavlněného výplňku (z rubu počesaného) s vysokými náplety a prodlouženou manžetou. Sexy střih a měkoučky materiál, univerzálně kombinovatelný a vždy IN.

  • Stylový a sportovní střih
  • Elastické náplety v barvě
  • Měkký a poddajný materiál 
  • Kvalitní česká práce

Tenhle nový kousek byste si rozhodně neměla nechat ujít. Pohodlný a stylový klidně na HO, nebo i do města či do přírody. Mikina je kvalitně vyrobená v naší lokální dílně na Moravě z českých materiálů. Pokud je u výrobku uvedeno došíváme, je dodací lhůta cca 10-14 dní. Modelka na obrázku měří 170 cm a má velikost S.

Na mikiny používáme velice příjemný a kvalitní materiál splňující přísné ekologické normy. Materiál je silnější (gramáž: 300g/m2), z rubu počesaný, nesráží se. Složení: 80% Bavlna, 20% Polyester.

Mikina Candy černá
Inovovaná varianta tradičního směsového materiálu využívá pro dosažení vynikajících užitných vlastností speciálně upravené bavlněné a polyesterové vlákno, dodatečně tepelně fixované a povrchově kadeřené. Výrobky s tímto značením jsou dokonale tvarově stálé, jemné a hřejivé.
Mikina Candy černá
Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.
Mikina Candy černá
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč