JADBERG Design

Dámské pletené šaty Melody-Černé

Code: 1592211

Popis produktu:

Stylové dámské pletené šaty s rolákem bez rukávů v krásné a trendové khaki barvě.
Cena za kus 1690 Kč s DPH

Poznámky:

Dámské pletené šaty Melody-Černé

Popis produktu

Stylové dámské pletené šaty s rolákem bez rukávů v krásné a trendové khaki barvě.

Stylové dámské pletené šaty s rolákem bez rukávů v krásné a trendové khaki barvě. Kód produktu: 1592211
Číst více
Zadejte velikost a počet kusů
  1690s DPH
kus

Nové úpletové šaty jsou báječnou kombinací roláku a dlouhých šatů. Pletené šaty jsou teplé a díky tomu víc než vhodné i do chladnějšího počasí, doplněné tričkem s dlouhým rukávem, nebo rolákem a legínami, popřípadě slim džínami vytvoříte okouzlující outfit, který nenechá nikoho na pochybách, že má před sebou opravdovou sexy kočku. Jako vrchní vrstvu můžete použít náš kabát Tiffany a budete připravená vyrazit do víru všedního dne, který bude ale hezčí než obvykle. Dámské úpletové šaty jsou neskutečně stylovým a sexy kouskem.

  • Pletené šaty s rolákem Melody
  • Přiléhavý střih zvýrazňující ženskou postavu
  • Hřejivý a pružný materiál s poutavým vzorem
  • Rolákový střih bez rukávů
  • Kvalitně vyrobené v naší dílně

Nové dlouhé pletené šaty zahřejí, krásně zvýrazní figuru a skvěle si rozumí s našimi pásky a legínami. Do kombinace doporučuji vzít kotníkové boty, slim džíny, nebo legíny. V případě větší zimy budou super volbou kozačky a zateplené legíny. Doporučuji vrstvit oblečení, vytvoříte tak zajímavé kombinace a budete navíc v teplíčku.

Dámské pletené šaty Melody-Černé
Špičkové jádrové nitě nejvyšší kvality s vysokou pevností, pružností a odolností proti roztržení. Coats-nejlepší výrobce nití na světě, které prodlužují životnost.
Dámské pletené šaty Melody-Černé
Tento výrobek jsme vyrobili v naší rodinné dílně na Moravě, v kraji vína a Slunce, kde se fortel a nadšení spojuje s krásou lidových tradic a okolní přirody. Tyto pozitivní emoce vkládáme i do našich výrobků, žijeme s nimi a budeme vděčni pokud jejich prostřednictvím je pocítíte i vy.

Naposledy prohlížené

Výhodná doprava
Od 105 Kč
Dárek k nákupu
Od 1 500 Kč